Правильний вибір м’яких меблів

М’які меблі є обов’язковою частиною затишного інтер’єру. Жодна вітальня не обходиться без зони відпочинку, яку облаштовують за допомогою м’яких частин. М’які меблі здатні стати основою інтер’єру, способом показати свій вишуканий смак та індивідуальність. Вони мають повністю відповідати загальній концепції оформлення приміщення. Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує якісні м’які меблі для дому, офісних приміщень у різних стилях.

 м’які меблі

 

Що зробити перед покупкою м’яких меблів

Щоб м’які меблі гармонійно вписались в інтер’єр та не помилитись із вибором, слід дотримуватись певних правил під час їх придбання. Перше, що необхідно зробити – провести заміри. Треба впевнитись:

  • чи придбані меблі пройдуть через сходові переходи та двері;
  • виміряти приміщення, де планується встановити м’які частини.

Далі необхідно визначитись де саме будуть стояти м’які меблі. Звертаємо увагу на те, що для просторих приміщень краще вибирати великі й масивні м’які частини, підійдуть м’які кути, дивани з кріслами, частини у вигляді літери «П». Для малогабаритного приміщення краще підібрати компактний диван, який при потребі розкладається у двоспальне ліжко.

Різновиди м’яких меблів

М’які меблі мають декілька конструкцій. Найпоширенішими виступають каркасні меблі. Це нерозбірні моделі, тому слід врахувати цей фактор. Ширина меблів не має перевищувати ширину дверей Вашої оселі, інакше Ви просто не занесете їх у середину.
Сучасний меблевий ринок пропонує придбати наступні різновиди м’яких меблів:

  • крісла;
  • дивани;
  • кутки;
  • пуфи;
  • банкетки.

Облаштовуючи кімнату, слід придбати м’які меблі в одному стилі. Сучасні виробники пропонують лінійки м’яких меблів, тому сьогодні не проблема вибрати потрібні елементи в одному дизайні, наприклад, придбати диван та крісла, або ж доповнити куток зручними пуфами.

Значення оббивки

Для оббивки м’яких частин використовують різні тканини. Якість тканини також впливає на термін експлуатації м’яких частин, адже вони мають бути не тільки зручними, але й мати гарний зовнішній вигляд.
Обравши м’які меблі, оббиті мікро-велюром або шинілом, потрібно врахувати властивість цих матеріалів – блиск. У залежності від освітлення м’які частини можуть по-різному виглядати. У м’яких кутках іноді бокові сторони бувають оббиті різними тканинами. Це не завжди виглядає гармонійно.
Меблі з покриттям тканинами гобеленової групи потребують трудомісткого догляду. Подумайте, чи готові Ви час від часу замовляти хімчистку додому.

Механізми м’яких меблів

Якщо Ви плануєте постійно користуватися м’якими меблями, як основним місцем для сну, тоді особливу увагу слід приділити механізмам, що відповідають за розкладання. Найкращими й міцними моделями вважають м’які частини, основою яких є зварена металева сітка у поєднанні з пружинним матрацом.
Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує безліч моделей м’яких меблів, які можна зібрати у цілий ансамбль й створити справжню зону для відпочинку. Ви зможете придбати дивани, крісла, пуфи, м’які куточки, які принесуть у Вашу оселю гармонію й затишок.

Наверх